Svatby

Svatba

Svatba, velký svatební den “D“

Svatba je nejen krásný, ale i náročný den. Kromě nevěsty v bílých šatech či svatebního menu chce jistě každý svatebčan prožít chvíle radosti a zábavy! Dejte svým hostům malý dárek v podobě bohatého svatebního programu.

S námi hosté nepoznají ani chvíli nudy! Vážnost obřadu vystřídá uvolněná atmosféra svatebního programu a věřte, že noví příbuzní a nové rodiny se snáze seznámí! Zajistíme pro Vás vystoupení kouzelníka či bláznivých číšníků! Na večer se skvěle hodí hudební program nebo ohňová show. A samozřejmě DJ!

Na svatbu se nejlépe hodí:


Svatba

DJ na svatbu a další hudební programy

Hudba a tanec jsou nedílnou součástí každé svatby! Pokud však nechcete zvát živou kapelu, je pro Vás svatební DJ ta správná volba! Naši zkušení profesionálové se dokážou přizpůsobit vkusu a přáním každého! Svůj repertoár upraví podle nálady večera i hostů. Kromě večerních diskoték pro dospělé umíme uspořádat i odpolední diskotéku pro děti se soutěžemi a hrami.

Kvalitní technika a ozvučení je pro nás naprostou samozřejmostí! Průběžně investujeme do nejmodernější ozvučení a DJ vybavení, abychom Vám mohli zajistit to nejlepší.

Z našich hudebních programů se na svatbu nejvíce hodí:


Svatba

Svatební programy pro děti

Pokud víte, že bude na Vaší svatbě více dětí, doporučujeme pamatovat i na ně a jejich zábavu. Vaše děti rozptýlíme, připravíme pro ně zábavný odpolední program, na který budou dlouho vzpomínat a rodiče se budou moci věnovat svatebnímu veselí bez starosti o své nejmenší.

Zajistíme Vám návštěvu klauna, vystoupení kouzelníka pro děti nebo odpoledne plné her a tvořivých dílen. Velmi populární je malování na obličej, díky kterému se každá malá družička promění v princeznu a každý malý svatebčan v piráta nebo Batmana.

Z programů pro děti se na svatbu nejvíce hodí:


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

user-image

MgA. Lukáš Vláčil

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

739 433 040

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.