Svatby

Zábava na svatbu nejen pro novomanžele

Zábava na svatbu

Svatba, to je nejen ženich a nevěsta v bílých šatech či chutné svatební menu. V tento významný den by neměla chybět ani dobrá zábava na svatbu. Snad každý svatebčan chce na svatbě prožít, kromě samotného obřadu, i chvíle uvolnění a příjemného pobavení. Dopřejte svatebčanům i ženichovi a nevěště zábavu v podobě bohatého svatebního programu, ať na tento krásný den dlouho a s úsměvem vzpomínají.

Díky naší zábavě na svatbu nepoznají svatebčané ani chvíli nudy! Vážnost obřadu vystřídá uvolněná atmosféra neformálního večera a věřte, že noví příbuzní a nové rodiny se díky tomu snáze seznámí. Náš DJ na svatbu dokáže vytvořit příjemnou atmosféru, po dobrém svatebním obědě zpeštříme odpoledne vystoupením kouzelníka, nebo rozjedou zábavu naši blázniví číšníci. Později, večer za tmy, skvěle vynikne například ohňová show a nesmíme zapomenout ani na to, že na pořádné svatbě by něměla chybět taneční zábava. Bývá zvykem, že tradiční svatební hry organizují svědci, svědkyně či kamarádi. I tuto část programu však můžete s klidem nechat na nás. Jsme schopni Vám tedy zajistit zábavu na svatbu od A až do Z.

Nejžádanější zábava na svatbu od nás:


Svatba

Svatební program v podání zkušených DJ’s

Hudba a tanec jsou nedílnou součástí každé svatby! Pokud dáváte přednost originálním nahrávkám Vaší oblíbené hudby, pak je právě pro Vás náš svatební DJ ta správná volba! Naši zkušení profesionálové se dokážou přizpůsobit vkusu a přáním každého! Svůj repertoár upraví podle nálady večera i hostů a sestaví tak hudbu na svatbu přesně podle Vás.

Kromě večerních diskoték pro dospělé umíme uspořádat i kompletní svatební program obsahující mimo jiné i odpolední diskotéku pro děti plnou soutěží a her pro menší i větší svatebčany.
Kvalitní technika a ozvučení je pro nás naprostou samozřejmostí! Průběžně investujeme do moderního ozvučení a DJ vybavení, abychom Vám mohli zajistit tu nejlepší kvalitu zvuku.

Nejžádanější svatební program:


Svatba

Zábava na svatbu pro děti

Pokud víte, že bude na Vaší svatbě více dětí, doporučujeme pamatovat i na jejich zábavu. Přítomné děti rozptýlíme, připravíme pro ně zábavný odpolední program, na který budou dlouho vzpomínat, a rodiče se budou moci věnovat svatebnímu veselí bez starosti o své nejmenší. Svatební zábava pro děti by určitě neměla na dokonalé svatbě chybět.

Zajistíme Vám program klauna pro menší i větší děti, představení kouzelníka, nebo odpoledne plné her a tvořivých dílen. Velmi populární je i malování na obličej, díky kterému se každá malá družička promění v princeznu a každý malý svatebčan v piráta či Batmana.

Nejžádanější program pro děti na svatbu:


Naše svatební programy a zábava na svatbu:

Odpoledne Vás pobaví kouzelník se svatebním vystoupením, jako efektní půlnoční překvapení se hodí ohňová show a celým svatebním dnem bude provázet DJ s kvalitním ozvučením a komplet mobilním vybavením. Umíme zařídit také odpolední svatební program pro děti plný her a soutěží pro malé i velké. To je jen malý výčet našich programů na svatbu a svatební zábavy.


Co o nás řekli naši klienti

"Strašně moc děkujeme za uskutečnění super svatebního večera!! Byl jste úžasný DJ, všichni Vás chválili a budou doporučovat!! Doufám, že jsme se neviděli naposledy a sejdeme se na další párty :-)"

Michala Šimečková nevěsta

"Určitě doporučuji měli jsme na svatbě kouzelníka a bylo vše úplně bomba super prostě pecka !!!!! Pan kouzelník bavil jak děti tak dospělé a moc jsme si vše užili... 😉🙈🙈🙈🙊🙊🙊👌👌👌👍👍👍"

Stanislava Elshennawi nevěsta


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

foto Petra Hromasová

Petra Hromasová

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

774 727 675