Svatby

Svatba

Zábava na svatbu

Svatba, to je nejen nevěsta v bílých šatech a chutné svatební menu. V tento významný den by neměla chybět ani dobrá zábava na svatbu. Snad každý svatebčan chce na svatbě prožít, kromě samotného obřadu, i chvíle uvolnění a příjemného pobavení. Dejte svatebčanům, nebo ženichovi a nevěště svatební dar v podobě bohatého svatebního programu a zábavy na svatbu.

Díky zábavnému programu od nás nepoznají svatebčané ani chvíli nudy! Vážnost obřadu vystřídá uvolněná atmosféra neformální zábavy a věřte, že noví příbuzní a nové rodiny se díky tomu snáze seznámí. Naše hudba na svatbu dokáže vytvořit příjemnou atmosféru, po dobrém svatebním obědě zpeštříme odpoledne vystoupením kouzelníka nebo rozjedou zábavu naši blázniví číšníci. Později, večer za tmy, skvěle vynikne například ohňová show a nesmíme zapomenout ani na to, že na pořádné svatbě by něměla chybět taneční zábava. Bývá zvykem, že tradiční svatební hry organizují svědci, svědkyně či kamarádi. I tuto část programu však můžete s klidem nechat na nás. Jsme schopni Vám tedy zajistit zábavu na svatbu se vším všudy.

Z naší zábavy na svatbu doporučujeme:


Svatba

DJ a hudba na svatbu

Hudba a tanec jsou nedílnou součástí každé svatby! Pokud však nechcete zvát živou kapelu, je pro Vás svatební DJ ta správná volba! Naši zkušení profesionálové se dokážou přizpůsobit vkusu a přáním každého! Svůj repertoár upraví podle nálady večera i hostů. Kromě večerních diskoték pro dospělé umíme uspořádat i odpolední diskotéku pro děti se soutěžemi a hrami.

Kvalitní technika a ozvučení je pro nás naprostou samozřejmostí! Průběžně investujeme do nejmodernější ozvučení a DJ vybavení, abychom Vám mohli zajistit to nejlepší.

Z našich hudebních programů se na svatbu nejvíce hodí:


Svatba

Zábava pro děti na svatbu

Pokud víte, že bude na Vaší svatbě více dětí, doporučujeme pamatovat i na ně a jejich zábavu. Vaše děti rozptýlíme, připravíme pro ně zábavný odpolední program, na který budou dlouho vzpomínat a rodiče se budou moci věnovat svatebnímu veselí bez starosti o své nejmenší.

Zajistíme Vám návštěvu klauna, vystoupení kouzelníka pro děti nebo odpoledne plné her a tvořivých dílen. Velmi populární je malování na obličej, díky kterému se každá malá družička promění v princeznu a každý malý svatebčan v piráta nebo Batmana.

Z programů pro děti se na svatbu nejvíce hodí:


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

foto Lukáš Vláčil

MgA. Lukáš Vláčil

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

739 433 040

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.