"Animátoři byli profesionální, velmi šikovní a příjemní, mladí lidé s velkou energií… Doporučuji!!! ❤️ A rozhodně jsme se neviděli naposled!!!"

Markéta Macháčková Křenková maminka organizující oslavu

"Rádi by jsme poděkovali za úžasné vystoupení Pana klauna. Ne jen děti (1,5 až 5let) si ho užili! Pán pobavil opravdu všechny bez rozdílu věku! Jste užasní a doporučujeme i dál . Přeji vám mnoho úspěchů."

Kateřina Sigmundová maminka oslavence

"Chtěla jsem Vám moc poděkovat za organizaci s programem pro děti na naši oslavě narozenin a za Váš tým, který byl naprosto skvělý. Ne jenom, že dětem se to vše moc líbilo, ale i dospělí obdivovali výkony umělců. Dokonce děti srovnávali jejich práci se zkušenostmi od jinud, což se nedalo absolutně srovnat. Naše dcera mě sama mile upozornila, jak měla paní na malování na obličej čisté štětce, barvy, vyzdobila děti i kamínkami, třpytkami a byla nesmírně laskavá a trpělivá i k těm nejmenším, kteří mají problém to odsedět na židličce a vydržet, než budou namalování. Klaun je hezky rozparádil, všichni se chechtali, 3letý Jiříček mi říká: “teto, ten klaun je blázen” a moc se u toho smál, balónkování super, to samé kreativní dílnička, o dětech jsme ani neveděli, jak je pani zaměstnala, všechny to zaujalo, dokonce i 13.leté dospívající dívky, které mají v tomto kouzelném věku jiné zájmy 😀. Mrzí mě, že jsem se se všemi nestihla rozloučit a poděkovat, dovolte alespoň takto prostřednictvím Vás. Všichni jste moc moc fajn, určitě Vás budu kontaktovat i do budoucna. Mějte se hezky a zdravě. "

Alžbeta Jarošová organizátorka oslavy / oslavenkyně

"S Partyprogramem jsme strávili dvě dětské narozeninové oslavy a mohu jen doporučit! Profesionální přístup, skvělé klaunské vystoupení, velký úspěch u dětí i rodičů, fantastické malování na obličej. Těším se na další setkání a moc děkuji!"

Anna Rogozhina organizátorka oslavy / maminka oslavenkyně

"Dobrý večer. Vystoupení se nám líbilo, hlavně děti se pobavily a to je důležité. Děkujeme moc za spolupráci, která neměla chybu, a z Vaší strany organizace perfektní. Tomuhle já říkám skvělé služby! Děkujeme moc a uložím si kontakt pro další akce."

Renata Fialová maminka organizující oslavu

"Strašně moc děkujeme za uskutečnění super svatebního večera!! Byl jste úžasný DJ, všichni Vás chválili a budou doporučovat!! Doufám, že jsme se neviděli naposledy a sejdeme se na další párty :-)"

Michala Šimečková nevěsta

"Děkuji celému týmu za skvělou oslavu pro děti, všichni byli nadšení. Všem tuhle celou partu DOPORUČUJI, jsou úžasní 💜💜💜😃😃😃😃👍👍👍👍👍 DĚKUJI"

Lucie Chlebničková maminka pořádající oslavu

"Děkujeme za prima program na dětském karnevalu v Borových Ladech"

Alena B.

"Určitě doporučuji měli jsme na svatbě kouzelníka a bylo vše úplně bomba super prostě pecka !!!!! Pan kouzelník bavil jak děti tak dospělé a moc jsme si vše užili... 😉🙈🙈🙈🙊🙊🙊👌👌👌👍👍👍"

Stanislava Elshennawi nevěsta

"Velice děkujeme za super program ohňové show. Z ohlasu přítomných je zřejmé, že program sklidil velký úspěch."

Ing. Štěpánka Jakoubková Obec Zlončice

"Děkujeme moc za úžasný program. Děti ve školce si to mooooc užily a náš Bertík byl nadšeným oslavencem. 👍😀"

Jovanka Vojtková maminka oslavence

"Děkujeme za úžasné nápadité vystoupení na dětském karnevalu. Byl jste u nás už potřetí a pokaždé je to originální! A zabavit tolik dětí různých věkových kategorií je opravdu umění!"

Jiří Suchý

"“Krásné masopustní vystoupení. Moc děkujeme!”"

MŠ Úžice

"Děkujeme za krásný karneval pro děti. Všem doporučuji. Skvělý program."

Markéta Velková Osvaldová Obec Kyšice

"Děkujeme za úžasné klaunské vystoupení pro děti na Masopustu v Sojovících. Vystoupení bylo vtipné a děti byly nadšené. Dále i večerní kouzelnické vystoupení pro dospělé bylo plné energie a neuvěřitelně zábavné. Vřele doporučeji a určitě znovu využijeme :)"

Ing. Michaela Vlachá místostarostka obce Sojovice

"Dobrý večer , opět Vám moc děkuji za krásnou oslavu narozenin pro mého syna. Byl neuvěřitelně spokojený a moc si to užíval! Ještě nikdy jsem ho neviděla takto se smát a zářit. Vaše představení bylo i tentokrát překrásné a báječné, prostě nezapomenutelná vzpomínka nejen pro oslavence, ale i ostatní děti. Děkuji"

Martina S. maminka oslavence

"Děkuji za vystoupení pianisty - byl perfektní. Byli jsme spokojeni a vše se vydařilo. Ještě jednou díky."

Retaba Košnarová (Erbrová) oslavenkyně

"Byl to super večer :-) Narozeniny jsem si užila se vším všudy a písničky byly také fajn, všichni byli v pohodě, nálada byla výborná :-) Ještě jednou moc děkuji a určitě se ještě, "uslyšíme" ;-) "

Petra Plíšková oslavenkyně

"S partyprogram.cz spolupracujeme už několik let a jsme nadmíru spokojeni. Využíváme hlavně služby malování na obličej a všichni naši "malí klienti" si vždycky rádi vystojí frontu na Míšiny fantastické výtvory 😊Tímto taky děkujeme Míši za její bezbřehou fantazii, trpělivost a energii, se kterou naše nabité akce vždy s přehledem zvládne a celému partyprogram.cz týmu za neskutečnou profesionalitu, jsou to opravdu mistři ve svém oboru 🙂 Vřele doporučujeme a dáváme 10 hvězdiček z 5 😉"

Andrea Bielková Park Lane International School

"S Partyprogramem spolupracujeme dlouhodobě. Konkrétně se jedná o ozvučení firemních vánočních setkání. Správný výběr hudby podle věkového složení přítomných, možnost nechat si zahrát "svou" skladbu, ochota, profesionalita a profesionální vybavení je samozřejmostí. Děkujeme za vydařený večírek."

Lenka Zapadlíková Katalpa - výroba nábytku s.r.o.

"S Partyprogram.cz jsme spokojeni již mnoho let. Letos bylo synovi 12 let a stále se skvěle baví on i jeho kamarádi . Díky profesionálnímu přístupu celého týmu se bavil opravdu každý , a že není lehké zaujmout a pobavit dnešní “ puberťáky” je jisté :) Mohu vřele doporučit tetování,kouzelníka, klauna, Dj s aparaturou , bublinkami a mlhou a úžasnou ohňovou show:) Vše co si domluvíme je na 100% splněno, ať už čas, obsah a průběh show. Děkuji celému týmu a přeji mnoho zákazníků , kteří budou spokojeni a nadšeni tak, jako naše rodina a přátelé ;)"

Jana Schubertová maminka pořádající oslavu

"Moc Vám děkuji za program na oslavě, byl to opravdu famózní zážitek. Luky o klaunovi mluvil ještě večer :-) a nejen dětem se program líbil, maminkám se též vše líbilo. Ještě jednou děkujeme a už vím na koho se obrátím, až budu plánovat další oslavu. Rozhodně Vás doporučím dál :-). "

Lucie Raibrová

"Byla jsem naprosto spokojená, děti byly nadšené… a paní "klaunice”… :-D... byla naprosto úžasná a stejně tak i Váš přístup od samého začátku… Děkuji Vám a určitě Vás budu všem jen doporučovat. "

Plevková

"Moc děkujeme za super program. Moc se nám to líbilo, paní klaunka byla úžasná. Ještě jednou děkujeme, naprostá spokojenost, děti i rodiče nadšení. "

Šteflová

"Ještě jednou Vám upřímně děkuji za zprostředkování Půlnočního překvapení na našem 21.plese ZUMŠ. Vystoupení kouzelníka se všem návštěvníkům plesu moc líbilo, byli z jeho "kousků" nadšení a hodně se nasmáli - prostě bavili se na 100%. Půlnoční program se díky Vám opět vydařil a dokonce bych řekla, že předčil naše očekávání. Takže ještě jednou moc děkuji nejen Vám osobně, ale hlavně Mistru kouzelníkovi! "

Tatjana Tláskalová ředitelka školy

"Chtěla bych Vám moc poděkovat za průběh a zvládnutí Malování na obličej na náš Dětský den dne 2. 6. 2012. Děti byli nadšené a mi všichni spokojeni"

Romana Brůhová ÚMO Plzeň 7 – Radčice

"Dětský den se včera opravdu vydařil a malířky se za celou dobu akce nezastavily. Děti byly z malování nadšeny. Ještě jednou děkujeme za skvělou spolupráci a přejeme úspěchy. "

Eva Davidová, DiS. Oddělení vnějších vztahů, 1. lékařská fakulta UK v Praze

"Moc Vám děkujeme, oslava byla skvělá! Děti se krásně bavily a říkaly, že je to ta nejlepší oslava na světě. Váš program byl bezvadně sestavený a pěkně vygradoval gratulacemi a dortem. Obdivovali jsme, že se děti výborně baví, řádí a zároveň Vás poslouchají. Malování na obličej bylo dokonalé! Jen mě mrzelo, že jsem si také nenechala něco namalovat… Tak příště ???? Zdravíme Vás a ještě jednou velké díky"

Zuzana a David Rýcovi

"Dobrý den pane Vláčile, jsme neskutečně nadšeni Vaším kolegou, skvělé ohlasy všech přítomných, opravdu profi vystoupení, karneval měl po letech nevídaný úspěch a to převážně díky Vám a hlavně Panu klaunovi, opravdu s velkým P. Mnohokrát děkujeme a Vašich služeb určitě v následujících letech opět využijeme. Měla jsem opravdu štěstí, že jsem na internetu narazila právě na vás. Ještě jedenkrát děkuji za všechny. Ať se Vám daří a dělejte to dál, jelikož to děláte naprosto skvěle. Zdravíme celý Váš skvělý tým! Za kolektiv MŠ Zlobice a členy výboru pro společenské a zájmové aktivity SAZA"

Michaela Kulíšková ředitelka mateřské školy, předsedkyně výboru SAZA

"Děti byly nadšené a spokojené. Program se moc líbil. Všechno bylo na jedničku s hvězdičkou. Určitě jsme se na vás neobrátili naposledy. Ještě jednou moc díky. "

Kadlecovi