Dočasné tetování / airbrush

Dočasné tetování pro děti

Dočasné tetování technikou zvanou airbrush

Ozdobte vaše děti i Vás dočasným Airbrush tetováním, které je populárním programovým prvkem nejen na oslavách a dětských parties, ale také firemních akcích a eventech pro širokou veřejnost.
Výsledkem Airbrush tetování mohou být různé obrázky či ornamenty dle vašeho výběru (máme na výběr ze stovky oblíbených motivů). Jedná se o techniku nanášení speciální lihové netoxické barvy na kůži pomocí airbrush pistole. Barva je vyrobena speciálně k tomuto účelu a lze ji kdykoli bez problémů “vydrolit“ mokrým ručníkem nebo setřít jakoukoli dezinfekcí na kůži obsahující líh.

Tetování airbrush si můžete objednat na svou párty či narozeninovou oslavu již od 4.000 Kč! Cenovou kalkulaci na vaši firemní akci rádi zpracujeme.

Zábavné airbrush tetování na oslavu i svatbu

Tato zábava bude mít zaručeně největší úspěch u dětí a mladistvých, které ale mnohdy strhnou své rodiče a dospělé. Nemusíte se bát, že se dočasné tetování rozmaže a zašpiní váš svatební oblek či slavnostní róbu. Airbrush tetování je tak vhodné také pro zpestření svateb či jiných rodinných sešlostí a událostí, kde se setkávají členové rodiny napříč věkovými kategoriemi a zároveň se hodí na místa s malým dostatkem místa. K realizaci postačí pouze 2 židle, stůl a zásuvka 220V.

Airbrush dočasné tetování na firemní event nebo family day

Plánujete firemní event nebo rodinný den? To jsou ty pravé akce, kde tuto aktivitu, která není časově náročná (stihneme odbavit hodně zájemců za poměrně krátkou dobu), skvěle využijete a kromě spousty nezapomenutelných zážitků si odnesete domů “natetovaný obrázek“, který vydrží až 4 dny. V případě potřeby se můžete vašeho tetování samozřejmě zbavit i dříve za pomocí mokrého ručníku nebo jakékoli dezinfekce na kůži.

Kam přesně se hodí airbrush zábavné tetování:

Airbrush tetování se skvěle hodí nejen na nejrůznější typy soukromých akcí jako jsou: oslava narozenin pro děti, narozeninová párty pro větší děti a dospělé, svatba, ale i na akce pro firmy či širokou veřejnost, mezi které patří například: městské slavnosti, nebo obecní akce jako dětský den, karneval a další.

Proč si vybrat dočasné tetování právě od nás:

  • máme na výběr z velkého množství šablon od dětských vzorů, až po oblíbené ornamenty pro dospělé
  • dočasné tetování je rychlé (odbavíme hodně zájemců za poměrně krátkou dobu), nemaže se a je voděodolné (dá se s ním i koupat), v případě opatrného zacházení vydrží na kůži až 4 dny
  • používáme pouze speciální, přímo za tímto účelem vyrobenou, netoxickou a dermatologicky testovanou barvu na kůži
  • máme příjemné a profesionální vystupování a přijedeme k Vám včas

Fotogalerie


Co o nás řekli naši klienti

"Dobrý večer. Vystoupení se nám líbilo, hlavně děti se pobavily a to je důležité. Děkujeme moc za spolupráci, která neměla chybu, a z Vaší strany organizace perfektní. Tomuhle já říkám skvělé služby! Děkujeme moc a uložím si kontakt pro další akce."

Renata Fialová maminka organizující oslavu

"Děti byly nadšené a spokojené. Program se moc líbil. Všechno bylo na jedničku s hvězdičkou. Určitě jsme se na vás neobrátili naposledy. Ještě jednou moc díky. "

Kadlecovi


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

foto Petra Hromasová

Petra Hromasová

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

774 727 675