DJ / speaker

DJ na svatbu, oslavu i věčírek

DJ na svatbu / svatební DJ

K svatebnímu dni neodmyslitelně patří kromě hostiny také DJ na svatbu a s ním muzika, která je součástí okamžiků, na které se nezapomíná do konce života. Pokud si ženich s nevěstou nepřejí živou kapelu, pak je nejlepším řešením zkušený svatební DJ s hudebním repertoárem, kterým pobaví a uspokojí přání každého svatebčana. Náš DJ na svatbu s vlastní kvalitní aparturou splňuje všechny tyto požadavky a je ideálním programovým bodem tohoto velkého dne D. Mimo skvělé taneční zábavy pro svatebčany vám svatební DJ dokáže zajistit i moderovaný program pro děti plný zábavy a her pro větší i menší děti. To všechno dokáže zajistit právě náš DJ na svatbu. Protože svatba je zcela ojedinělá společenská událost, určitě se vyplatí svěřit muziku na svatbě do rokou profesionálnů. DJ na svatbu je zaručeně lepší řešení, než spoléhat na to, že se o hudbu postará někdo ze svatebních hostů.

Taneční zábava na firemní akci / večírek

Snad každá firma či společnost pořádá během roku večírek, jehož součástí by měla být taneční zábava či alespoň hudební podkres, který dokreslí atmosféru eventu. To vše splňuje náš DJ na večírek s bohatými zkušenostmifiremních akcí, a vánočních večírků. Samozřejmostí je zajištění kvalitního ozvučení, techniky a v případě zájmu také vytvoření hudebního a doprovodného programu na klíč tak, aby byl váš večírek stylový a hosté se skvěle bavili.

Hudba na oslavu narozenin

Ideálním řešením je DJ na oslavu narozenin, který se postará o to, aby narozeninová oslava nebyla bez oblíbených skladeb oslavence a narozeninových hostů. Náš DJ na oslavu narozenin, který je (stejně jako svatební DJ) profesionál na slovo vzatý postará o skvělou atmosféru. Díky širokému hudebnímu repertoáru uspokojí hudební potřeby každého narozeninového hosta. DJ na oslavu, kromě samotného hudebního vystoupení, zajistí také kvalitní techniku a ozvučení, která je nedílnou součástí parádního narozeninového večírku.

Kam přesně se hodí náš DJ:

Disponujeme kompletní zvukovou i světelnou technikou a k rozjetí svatební či jiné párty nám stačí zásuvka 220V. Dokážeme zajistit DJ na svatbu, DJ na oslavu narozenin i DJ na firemní párty a vánoční večírek.

Proč si vybrat DJ na svatbu, oslavu či večírek právě od nás:

  • Naši DJ’s mají velký přehled o tom, co v hudebním světě frčí
  • Disponujeme kompletní zvukovou a světelnou technikou a k rozjetí svatební, narozeninévé nebo firemní párty nám stačí zásuvka 220V
  • Díky našim bohatým zkušenostem zajistíme nejen svatbu, ale i firemní akci, či oslavu narozenin
  • Spokojenost klienta, kterému jsme schopni vytvořit akci na klíč, je pro nás na prvním místě
  • Na místo dorazíme s dostatečným předstihem tak, aby bylo vše připraveno včas

Fotogalerie


Co o nás řekli naši klienti

"Strašně moc děkujeme za uskutečnění super svatebního večera!! Byl jste úžasný DJ, všichni Vás chválili a budou doporučovat!! Doufám, že jsme se neviděli naposledy a sejdeme se na další párty :-)"

Michala Šimečková nevěsta

"S Partyprogramem spolupracujeme dlouhodobě. Konkrétně se jedná o ozvučení firemních vánočních setkání. Správný výběr hudby podle věkového složení přítomných, možnost nechat si zahrát "svou" skladbu, ochota, profesionalita a profesionální vybavení je samozřejmostí. Děkujeme za vydařený večírek."

Lenka Zapadlíková Katalpa - výroba nábytku s.r.o.


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

foto Petra Hromasová

Petra Hromasová

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

774 727 675