Dočasné tetování / airbrush pro dospělé

Airbrush tetování_dočasné tetování na tělo

Dočasné tetování technikou zvanou airbrush

Dočasné Airbrush tetování je populárním programovým prvkem nejen na oslavách a dětských parties, ale také firemních akcích a eventech pro širokou veřejnost.
Výsledkem Airbrush tetování mohou být různé obrázky či ornamenty dle vašeho výběru (máme na výběr ze stovky oblíbených motivů). Jedná se o techniku nanášení speciální lihové netoxické barvy na kůži pomocí airbrush pistole. Barva je vyrobena speciálně k tomuto účelu a dermatologicky testována.

Objednejte si tetování airbrushem již od 4.000 Kč! Konkrétní cenovou nabídku vám rádi zpracujeme.

Zábavné airbrush tetování na oslavu i svatbu

Tato zábava bude mít zaručeně největší úspěch u dětí a mladistvých, které ale mnohdy strhnou své rodiče a dospělé. Nemusíte se bát, že se dočasné tetování rozmaže a zašpiní váš svatební oblek či slavnostní róbu. Airbrush tetování je tak vhodné také pro zpestření svateb či jiných rodinných sešlostí a událostí, kde se setkávají členové rodiny napříč věkovými kategoriemi a zároveň se hodí na místa s malým dostatkem místa. K realizaci postačí pouze 2 židle, stůl a zásuvka 220V.

Airbrush dočasné tetování na firemní event nebo family day

Plánujete firemní event nebo rodinný den? To jsou ty pravé akce, kde tuto aktivitu, která není časově náročná (stihneme odbavit hodně zájemců za poměrně krátkou dobu), skvěle využijete a kromě spousty nezapomenutelných zážitků si odnesete domů “natetovaný obrázek“, který vydrží až 4 dny. V případě potřeby se můžete vašeho tetování samozřejmě zbavit i dříve za pomocí mokrého ručníku nebo jakékoli dezinfekce na kůži.

Kam přesně se hodí airbrush zábavné tetování:

Airbrush tetování se skvěle hodí nejen na nejrůznější typy soukromých akcí jako jsou: narozeninová párty pro větší děti a dospělé, svatba, ale i na akce pro firmy či širokou veřejnost, mezi které patří například: městské slavnosti, nebo obecní akce jako dětský den, karneval a další.

Proč si vybrat dočasné tetování právě od nás:

  • máme na výběr z velkého množství šablon různých vzorů, oblíbené ornamenty pro dospělé a můžeme i na přání vyrobit šablony dle loga Vaší firmy či tematiky Vaší akce
  • dočasné tetování je rychlé (odbavíme hodně zájemců za poměrně krátkou dobu), nemaže se a je voděodolné (dá se s ním i koupat), v případě opatrného zacházení vydrží na kůži až 4 dny
  • používáme pouze speciální, přímo za tímto účelem vyrobenou, netoxickou barvu na kůži, která je dermatologicky testovaná
  • máme příjemné a profesionální vystupování a přijedeme k Vám včas

Fotogalerie


Co o nás řekli naši klienti

"Děti byly nadšené a spokojené. Program se moc líbil. Všechno bylo na jedničku s hvězdičkou. Určitě jsme se na vás neobrátili naposledy. Ještě jednou moc díky. "

Kadlecovi


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

foto Petra Hromasová

Petra Hromasová

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

774 727 675