Oslavy narozenin

Dětská oslava narozenin

Dětská oslava narozenin

Slaví Vaše děti narozeniny a Vy pro ně plánujete dětskou párty? Uspořádejte pro ně narozeninovou oslavu, na kterou budou oslavenci i jejich kamarádi dlouho nadšeně vzpomínat. Oslava narozenin pro děti – to je velký den, se krerým Vám rádi pomůžeme. Zajistíme zábavný program pro menší i větší děti, dětská oslava narozenin je totiž naše specialita. Narozeninovým oslavám se věnujeme více jak 10 let a s pořádáním párty pro děti tak máme bohaté zkušenosti. Mnoho našich spokojených klientů nás oslovuje každoročně a i díky tomu byly naše programy součástí již několika stovek narozeninových oslav a párty všeho druhu.

Rádi Vám sestavíme program na oslavu narozenin na míru. Nejžádanější na dětskou oslavu jsou: představení klauna nebo kouzelníka, malování na obličej, modelování balónků, dětské hry, soutěže a další aktivity pro malé i větší… Náš program na dětskou párty je ideální pro děti ve věku 3-9 let. Jsme schopni ho realizovat přímo u vás doma, při krásném počasí na zahradě, v restaurace nebo kavárně. Zkrátka vyjdeme vstříc všem vašim přáním a požadavkům. Pokud zatím vhodný prostor na pořádání oslavy vybraný nemáte, nechte se inspirovat třeba zde.

Nejžádanější programy na dětskou oslavu narozenin:


Oslava narozenin pro větší děti – dětská párty

Oslava narozenin pro větší děti – dětská párty

Starší děti budou šťastné, když se jejich oslava narozenin stane velkou událostí pro ně a jejich kamarády. I na takovou dětskou párty umíme připravit nevšední program. Prostě oslava, při které se budou všichni skvěle bavit.

Dětská diskotéka, vystoupení kouzelníka nebo dočasné tetování patří mezi oblíbené programy, které zpestří a ozvláštní každou dětskou narozeninovou oslavu či párty.

Nejžádanější programy na dětskou párty pro větší děti:


Oslava narozenin pro dospělé

Oslava narozenin pro dospělé

Chcete své blízké potěšit a uspořádat jim narozeninovou oslavu, na kterou budou oslavenci i hosté dlouho a nadšeně vzpomínat? Slaví Váš blízký kulaté narozeniny? Pak je oslava narozenin s našim programem ideální volba. Neváhejte a obraťte se na nás!
Díky našim umělcům se Vaši hosté budou na oslavě narozenin skvěle bavit.

Zařídíme Vám vystoupení kouzelníka, ohňovou show či obsluhu bláznivých číšníků. Na žádné správné oslavě narozenin nesmí chybět ani DJ a taneční zábava, proto Vám sestavíme program vždy na míru a přijedeme za Vámi kamkoli po celé České republice, klidně až k Vám domů! Podívejte se na naši interaktivní mapu.

Nejžádanější show na oslavu narozenin pro dospělé:


Na jaké typy oslav se zábava od nás hodí:

Oslava narozenin pro dospělé, narozeninová párty pro nejmenší i dětská narozeninová oslava pro větší děti. To je výčet oslav, na které dokážeme zajistit zábavné programy pro děti i dospělé. Dopřejte dospělým i dětem, aby si narozeninovou párty pořádně užili.


Co o nás řekli naši klienti

"Chtěla jsem Vám moc poděkovat za organizaci s programem pro děti na naši oslavě narozenin a za Váš tým, který byl naprosto skvělý. Ne jenom, že dětem se to vše moc líbilo, ale i dospělí obdivovali výkony umělců. Dokonce děti srovnávali jejich práci se zkušenostmi od jinud, což se nedalo absolutně srovnat. Naše dcera mě sama mile upozornila, jak měla paní na malování na obličej čisté štětce, barvy, vyzdobila děti i kamínkami, třpytkami a byla nesmírně laskavá a trpělivá i k těm nejmenším, kteří mají problém to odsedět na židličce a vydržet, než budou namalování. Klaun je hezky rozparádil, všichni se chechtali, 3letý Jiříček mi říká: “teto, ten klaun je blázen” a moc se u toho smál, balónkování super, to samé kreativní dílnička, o dětech jsme ani neveděli, jak je pani zaměstnala, všechny to zaujalo, dokonce i 13.leté dospívající dívky, které mají v tomto kouzelném věku jiné zájmy 😀. Mrzí mě, že jsem se se všemi nestihla rozloučit a poděkovat, dovolte alespoň takto prostřednictvím Vás. Všichni jste moc moc fajn, určitě Vás budu kontaktovat i do budoucna. Mějte se hezky a zdravě. "

Alžbeta Jarošová organizátorka oslavy / oslavenkyně

"S Partyprogramem jsme strávili dvě dětské narozeninové oslavy a mohu jen doporučit! Profesionální přístup, skvělé klaunské vystoupení, velký úspěch u dětí i rodičů, fantastické malování na obličej. Těším se na další setkání a moc děkuji!"

Anna Rogozhina organizátorka oslavy / maminka oslavenkyně

"Děkujeme moc za úžasný program. Děti ve školce si to mooooc užily a náš Bertík byl nadšeným oslavencem. 👍😀"

Jovanka Vojtková maminka oslavence

"Dobrý večer , opět Vám moc děkuji za krásnou oslavu narozenin pro mého syna. Byl neuvěřitelně spokojený a moc si to užíval! Ještě nikdy jsem ho neviděla takto se smát a zářit. Vaše představení bylo i tentokrát překrásné a báječné, prostě nezapomenutelná vzpomínka nejen pro oslavence, ale i ostatní děti. Děkuji"

Martina S. maminka oslavence

"Děkuji za vystoupení pianisty - byl perfektní. Byli jsme spokojeni a vše se vydařilo. Ještě jednou díky."

Retaba Košnarová (Erbrová) oslavenkyně

"Byl to super večer :-) Narozeniny jsem si užila se vším všudy a písničky byly také fajn, všichni byli v pohodě, nálada byla výborná :-) Ještě jednou moc děkuji a určitě se ještě, "uslyšíme" ;-) "

Petra Plíšková oslavenkyně

"Moc Vám děkuji za program na oslavě, byl to opravdu famózní zážitek. Luky o klaunovi mluvil ještě večer :-) a nejen dětem se program líbil, maminkám se též vše líbilo. Ještě jednou děkujeme a už vím na koho se obrátím, až budu plánovat další oslavu. Rozhodně Vás doporučím dál :-). "

Lucie Raibrová

"Děti byly nadšené a spokojené. Program se moc líbil. Všechno bylo na jedničku s hvězdičkou. Určitě jsme se na vás neobrátili naposledy. Ještě jednou moc díky. "

Kadlecovi


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

foto Petra Hromasová

Petra Hromasová

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

774 727 675