Oslavy narozenin

Dětská oslava narozenin

Dětská oslava narozenin

Uspořádejte pro své děti narozeninovou párty, na kterou budou oslavenec i jeho malí hosté dlouho a rádi vzpomínat. My Vám v tom rádi pomůžeme! Dětské oslavy narozenin jsou naší specialitou, které se věnujeme již déle než 10 let a máme zde bohaté zkušenosti (reference). Mnoho našich spokojených klientů nás oslovuje každoročně a díky tomu jsme byli od roku 2007 součástí několika stovek oslav a narozeninových párty.

Sestavíme Vám na míru originální zábavu pro Vaši oslavu: návštěvu klauna nebo kouzelníka, malování na obličej, modelování balónků, hry, soutěže a další aktivity pro malé i větší… Náš program je ideální pro děti ve věku 3-9 let a hodí se do domu, při krásném počasí na zahradu, nebo do restaurace či kavárny – dle Vašeho přání.

Na dětskou oslavu narozenin se nejlépe hodí:


Oslava narozenin pro větší děti – dětská párty

Oslava narozenin pro větší děti – dětská párty

I starší děti a mládež budou šťastné, když se oslava narozenin stane velkou událostí pro ně i jejich kamarády. Také tady umíme připravit nevšední program, při kterém se budou všichni skvěle bavit. Dětská diskotéka, vystoupení kouzelníka nebo dočasné tetování jsou oblíbené činnosti, které zpestří a ozvláštní každou narozeninovou párty.

Na oslavu narozenin pro větší děti se nejlépe hodí:


Oslava narozenin pro dospělé

Oslava narozenin pro dospělé

Chcete své blízké potěšit a uspořádat jim narozeninovou oslavu, na kterou budou dlouho a nadšeně vzpomínat? Slaví Váš blízký kulaté narozeniny nebo třeba výročí svatby? Neváhejte a obraťte se na nás!

Díky našemu programu se Vaši hosté budou na oslavě skvěle bavit. Zařídíme Vám vystoupení kouzelníka, ohňovou show či obsluhu bláznivých číšníků. Na žádné správné párty nesmí chybět ani DJ a taneční zábava, proto Vám sestavíme program na míru a přijedeme za Vámi domů nebo do restaurace kamkoli po celé České republice.

Na oslavu narozenin pro dospělé se nejlépe hodí:


Co o nás řekli naši klienti

"Dobrý den pane Vláčile, chtěla jsem Vám moc poděkovat za organizaci s programem pro děti na naši oslavě narozenin a za Váš tým, který byl naprosto skvělý. Ne jenom, že dětem se to vše moc líbilo, ale i dospělí obdivovali výkony umělců. Dokonce děti srovnávali jejich práci se zkušenostmi od jinud, což se nedalo absolutně srovnat. Naše dcera mě sama mile upozornila, jak měla paní na malování na obličej čisté štětce, barvy, vyzdobila děti i kamínkami, třpytkami a byla nesmírně laskavá a trpělivá i k těm nejmenším, kteří mají problém to odsedět na židličce a vydržet, než budou namalování. Klaun je hezky rozparádil, všichni se chechtali, 3letý Jiříček mi říká: “teto, ten klaun je blázen” a moc se u toho smál, balónkování super, to samé kreativní dílnička, o dětech jsme ani neveděli, jak je pani zaměstnala, všechny to zaujalo, dokonce i 13.leté dospívající dívky, které mají v tomto kouzelném věku jiné zájmy 😀. Mrzí mě, že jsem se se všemi nestihla rozloučit a poděkovat, dovolte alespoň takto prostřednictvím Vás. Všichni jste moc moc fajn, určitě Vás budu kontaktovat i do budoucna. Mějte se hezky a zdravě. S pozdravem"

Alžbeta Jarošová organizátorka oslavy / oslavenkyně

"Dobrý večer , opět Vám moc děkuji za krásnou oslavu narozenin pro mého syna. Byl neuvěřitelně spokojený a moc si to užíval! Ještě nikdy jsem ho neviděla takto se smát a zářit. Vaše představení bylo i tentokrát překrásné a báječné, prostě nezapomenutelná vzpomínka nejen pro oslavence, ale i ostatní děti. Děkuji"

Martina S. maminka oslavence

"Dobrý den Lukáši, děkuji za vystoupení pianisty - byl perfektní. Byli jsme spokojeni a vše se vydařilo. Ještě jednou díky."

Retaba Košnarová (Erbrová) oslavenkyně

"Ahoj Lukáši, byl to super večer :-) Narozeniny jsem si užila se vším všudy a písničky byly také fajn, všichni byli v pohodě, nálada byla výborná :-) Ještě jednou moc děkuji a určitě se ještě, "uslyšíme" ;-) Přeji krásné léto a ať se daří ve všech sférách. S přátelským pozdravem"

Petra Plíšková oslavenkyně

"Dobrý den pane Vláčile, moc Vám děkuji za program na oslavě, byl to opravdu famózní zážitek. Luky o klaunovi mluvil ještě večer :-) a nejen dětem se program líbil, maminkám se též vše líbilo. Ještě jednou děkujeme a už vím na koho se obrátím, až budu plánovat další oslavu. Rozhodně Vás doporučím dál :-). Mějte se moc hezky."

Lucie Raibrová

"Dobrý večer, moc děkujeme. Děti byly nadšené a spokojené. Program se moc líbil. Všechno bylo na jedničku s hvězdičkou. Určitě jsme se na vás neobrátili naposledy. Ještě jednou moc díky. Hezký den"

Kadlecovi


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

user-image

MgA. Lukáš Vláčil

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

739 433 040

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.