Malování na obličej / Facepainting

Malování na obličej

Malování na obličej a ruce

Každá slečna se může na celé odpoledne stát princeznou, každý chlapec pirátem!
Malování na obličej, neboli facepainting, je ideální a velmi žádaná zábava pro vaše děti na narozeninovou oslavu, sportovní odpoledne či firemní slavnost. Díky téměř desetileté praxi v oboru a několika stovkám úspěšných akcí dokážeme vyjít vstříc Vašim přáním a požadavkům. Náš tým používá pouze kvalitní dermatologicky testované barvy.

Facepainting na dětskou oslavu

Malování na obličej je perfektní zpestření každé narozeninové oslavy a děti je milují. Hodí se na zahradu i do dětské herny, do kavárny, prostě kamkoli, kde si děti chtějí bez složitých kostýmů užít pořádnou dětskou párty.

Malování na obličej mimo oslavy

Pořádáte dětský den, karneval, městskou oslavu či firemní akci? Pak ani tam nesmí malování na obličej chybět! Dokážeme pro Vás zajistit více malířek najednou a uspořádat facepainting i tam. Přijedeme za Vámi kamkoli po celé České republice a děti si tak z Vaší akce odnesou krásný suvenýr a netradiční vzpomínku.
Na halloween vyhledávají malování na obličej s oblibou i dospělí a mládež! Masky čarodějnice, Spiderman, lebka, zombie či pavouk nesmějí na žádné halloweenské párty chybět!

Co všechno dokážeme na obličej a ruce namalovat:

Tým našich zkušených malířek dokáže namalovat prakticky cokoli. Pro holky jsou nejpopulárnější princezna, kočička, čarodějka, beruška či jednorožec. Kluci se s oblibou promění v postavy jako pirát, pavouk, indián, Batman, upír či kostlivec.

Proč si vybrat facepainting právě od nás:

  • máme příjemné vystupování a přijedeme k Vám včas
  • používáme pouze barvy a vybavení nejvyšší kvality
  • vynikáme zejména v rychlosti malování obrázků a jejich originalitě
  • sledujeme nové zahraniční trendy a neustále se zdokonalujeme
  • naše malování na obličej obsahuje jako bonus třpytky, diamanty a okrasné kamínky

Fotogalerie


Co o nás řekli naši klienti

"S partyprogram.cz spolupracujeme už několik let a jsme nadmíru spokojeni. Využíváme hlavně služby malování na obličej a všichni naši "malí klienti" si vždycky rádi vystojí frontu na Míšiny fantastické výtvory 😊Tímto taky děkujeme Míši za její bezbřehou fantazii, trpělivost a energii, se kterou naše nabité akce vždy s přehledem zvládne a celému partyprogram.cz týmu za neskutečnou profesionalitu, jsou to opravdu mistři ve svém oboru 🙂 Vřele doporučujeme a dáváme 10 hvězdiček z 5 😉"

Andrea Bielková Park Lane International School

"Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za průběh a zvládnutí Malování na obličej na náš Dětský den dne 2. 6. 2012. Děti byli nadšené a mi všichni spokojeni"

Romana Brůhová ÚMO Plzeň 7 – Radčice

"Dobrý den, dětský den se včera opravdu vydařil a malířky se za celou dobu akce nezastavily. Děti byly z malování nadšeny. Ještě jednou děkujeme za skvělou spolupráci a přejeme úspěchy. S pozdravem"

Eva Davidová, DiS. Oddělení vnějších vztahů, 1. lékařská fakulta UK v Praze


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

user-image

MgA. Lukáš Vláčil

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

739 433 040

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.