Malování na obličej / Facepainting

Motýl malovaný na obličej

Malování na obličej / Facepainting

Facepainting neboli malování obličejů, je v poslední době velmi žádaná a vděčná zábava pro děti všech věkových kategorií. Díky našemu malování obličejů se může každá slečna stát princeznou i kočkou, každý chlapec Batmanem nebo Spidermanem. Malování na obličej se totiž hodí na narozeninovou oslavu, sportovní odpoledne i každou firemní či obecní akci, na které jsou přítomny děti. Díky facepaintingu dokážeme děti proměnit ve zvířata jako jsou kočka, tygr, dinosaurus a nejsou nám cizí ani postavy typu Spiderman, Batman či kostra nebo pirát. Protože máme téměř desetiletou praxi v oboru a několik stovek úspěšně odmalovaných akcí, dokážeme vyjít vstříc všem Vašim přáním a požadavkům. Náš tým zkušených malířek používá pouze kvalitní dermatologicky testované barvy a dbá na zvýšenou hygienu vybavení.

Objednejte si malování na obličej již od 3.000 Kč (pro cca 10 dětí). Kalkulaci na větší akce vám rádi zpracujeme.

Facepainting aneb malování obličejů na dětskou oslavu

Dětské oslavy a párty se těší stále větší popularitě a právě malování obličejů je ideální zpestření každé takové narozeninové oslavy. Malování na obličej se hodí na zahradu i přímo k Vám domů. Facepainting od nás je vhodný do dětské herny nebo kavárny, prostě kamkoli, kde si děti mohou bez složitých kostýmů užít pořádnou dětskou párty. Spiderman, kočka, tygr či kostra – to vše jsou vrzory, které můžeme dětem na obličej nebo ruce namalovat.

Malování na obličej mimo oslavy

Pokud pořádáte dětský den, chystáte karneval pro děti, městskou slavnost nebo firemní akci, pak ani tam nesmí malování obličejů chybět! Dokážeme pro Vás zajistit více malířek najednou a uspořádat facepainting i na větší akci. Přijedeme za Vámi kamkoli po celé České republice a děti si díky našemu malování na obličej odnesou z Vaší akce krásný suvenýr a netradiční vzpomínku.
Facepainting dokážeme zajistit i na tématické oslavy a akce. Například na Halloween vyhledávají malování obličejů s oblibou nejen děti, ale i mládež a dospělí. Malování obličeje jako kočka, tygr, Batman, Spiderman, nebo přímo Halloweenské vzory typu kostra, lebka, upír, zombie či pirát nesmějí na žádné tématické oslavě ani Halloweenské párty chybět!

Co všechno dokážeme na obličej a ruce namalovat:

Malování na obličej od nás, to je tým zkušených malířek, který dokáže namalovat prakticky cokoli. Mezi nejpopulárnější vzory pro holky patří princezna, kočka, tygr, čarodějka, beruška či jednorožec. Kluci se s oblibou promění v postavy jako Spiderman, Batman, kostra, pirát, čert, indián nebo upír.

Proč si vybrat malování obličeje / facepainting právě od nás:

  • sledujeme nové zahraniční trendy a neustále se zdokonalujeme
  • vynikáme zejména v rychlosti malování obrázků a jejich originalitě
  • používáme pouze barvy a vybavení nejvyšší kvality
  • naše malování na obličej obsahuje jako bonus třpytky, diamanty a okrasné kamínky
  • máme příjemné vystupování a přijedeme k Vám včas

Fotogalerie


Co o nás řekli naši klienti

"S Partyprogramem jsme strávili dvě dětské narozeninové oslavy a mohu jen doporučit! Profesionální přístup, skvělé klaunské vystoupení, velký úspěch u dětí i rodičů, fantastické malování na obličej. Těším se na další setkání a moc děkuji!"

Anna Rogozhina organizátorka oslavy / maminka oslavenkyně

"S partyprogram.cz spolupracujeme už několik let a jsme nadmíru spokojeni. Využíváme hlavně služby malování na obličej a všichni naši "malí klienti" si vždycky rádi vystojí frontu na Míšiny fantastické výtvory 😊Tímto taky děkujeme Míši za její bezbřehou fantazii, trpělivost a energii, se kterou naše nabité akce vždy s přehledem zvládne a celému partyprogram.cz týmu za neskutečnou profesionalitu, jsou to opravdu mistři ve svém oboru 🙂 Vřele doporučujeme a dáváme 10 hvězdiček z 5 😉"

Andrea Bielková Park Lane International School

"Chtěla bych Vám moc poděkovat za průběh a zvládnutí Malování na obličej na náš Dětský den dne 2. 6. 2012. Děti byli nadšené a mi všichni spokojeni"

Romana Brůhová ÚMO Plzeň 7 – Radčice

"Dětský den se včera opravdu vydařil a malířky se za celou dobu akce nezastavily. Děti byly z malování nadšeny. Ještě jednou děkujeme za skvělou spolupráci a přejeme úspěchy. "

Eva Davidová, DiS. Oddělení vnějších vztahů, 1. lékařská fakulta UK v Praze


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

foto Petra Hromasová

Petra Hromasová

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

774 727 675