Kouzelník / Iluzionista

Kouzelník / iluzionista

Kouzelník s mikromagií, iluzionista s pódiovým programem

Kouzla a čáry fascinovaly obyvatelstvo našeho kontinentu již od pradávna a na iluzionisty a kouzelníky, kteří jim předváděli své umění opředené magií, vzhlíželo s úžasem a velkým respektem. V dnešní době internetu je velký rozdíl vidět kouzelníka na videu, nebo ho spatřit na vlastní oči. Kouzelník, iluzionista a jeho pódiový program nebo mikromagie mezi hosty, to se prostě musí zažít naživo.

Kouzelník na svatbu i oslavu

Nejen svatbyoslavy významných životních jubileí patří k momentům, na které budeme vždy dlouho vzpomínat. Pokud se stane součástí těchto událostí i zábavný prvek v podobě našeho kouzelníka, který Vám vyčaruje kouzelné okamžiky plné iluzí a magie, můžete si být jisti, že se tyto chvíle stanou nezapomenutelnými.

Kouzelník na firemní event i vánoční večírek

Budete si přát velké a dechberoucí iluze nebo vám budou více vyhovovat oblíbené triky mikromagie, které mají hosté téměř na dosah ruky? Zvládneme obojí – není problém! Prostě Vám vytvoříme kouzelný program dle vašeho přání.
Jen málokterý kouzelník má praxi ze zahraničních angažmá, může se pyšnit vystoupeními v televizních show a iluze i kouzla všech velikostí a druhů mu nejsou cizí. Právě náš kouzelník všechno uvedené splňuje, protože dědí tajemství tohoto řemesla po generace!

Cena za kouzelnické představení/mikromagii od 10.000 Kč.

Kam přesně se hodí náš kouzelník:

Objednejte si našeho kouzelníka na soukromou i firemní či obecní akci. Program našeho iluzionisty se hodí na akce typu: oslava narozenin, svatba, nebo třeba vánoční večírek či jiný firemní event. Pozvěte si kouzelníka od nás a staňte se tak na pár minut součástí světa plného kouzelné magie.

Proč si vybrat kouzelníka / iluzionistu právě od nás:

  • náš kouzelník je pokračovatelem rodinné tradice kouzelníků
  • umíme nejen větší iluze, ale i mikromagii přímo mezi hosty
  • dokážeme vyrobit i iluze přímo na klíč klientovi
  • na místo dorazíme s dostatečným předstihem tak, aby bylo vše připraveno včas

Fotogalerie


Co o nás řekli naši klienti

"Určitě doporučuji měli jsme na svatbě kouzelníka a bylo vše úplně bomba super prostě pecka !!!!! Pan kouzelník bavil jak děti tak dospělé a moc jsme si vše užili... 😉🙈🙈🙈🙊🙊🙊👌👌👌👍👍👍"

Stanislava Elshennawi nevěsta

"Ještě jednou Vám upřímně děkuji za zprostředkování Půlnočního překvapení na našem 21.plese ZUMŠ. Vystoupení kouzelníka se všem návštěvníkům plesu moc líbilo, byli z jeho "kousků" nadšení a hodně se nasmáli - prostě bavili se na 100%. Půlnoční program se díky Vám opět vydařil a dokonce bych řekla, že předčil naše očekávání. Takže ještě jednou moc děkuji nejen Vám osobně, ale hlavně Mistru kouzelníkovi! "

Tatjana Tláskalová ředitelka školy


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

foto Petra Hromasová

Petra Hromasová

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

774 727 675