Klaun / Klauni

Dětská oslava s klaunem

Klaun i klauni pro děti

Klaun je postava, kterou znají malí i velcí, ale není klaun jako klaun. Náš klaun totiž vždy rozzáří úsměv na tváři a skvěle pobaví. Na vaši dětskou párty a jiné příležitosti je ideálním programem právě vystoupení klauna. Naši klauni jsou vystudovaní herci profesionálové, kteří budou díky své empatii, dětskému smýšlení a zábavným kostýmům, veselou ozdobou každé akce pro menší i větší děti.

Objednejte si klaunské vystoupení již od 6.000 Kč (cena pro skupinky do cca 15 dětí)! Cenovou nabídku klauna na větší akce vám rádi zpracujeme.

Klaun na dětskou oslavu narozenin

Klaun a jeho show se díky variabilitě vystoupení ideálně hodí jako programový prvek právě na dětské narozeninové oslavydětské párty. Vystoupení klauna se dá přizpůsobit přesně vašim požadavkům, ať už se jedná o místo konání nebo požadovanou délku vystoupení, a hodí se pro děti věku od 3 do 10-ti let. Naši klauni mohou vystupovat v kavárnách, dětských koutcích, restauracích i přímo u vás doma nebo na zahradě.

Vystoupení klauna mimo oslavy

Doménou našich klaunů nejsou pouze komorní dětské narozeninové oslavy, ale pravidelně vystupujeme na celé řadě eventů pro městské části a obce, školy a školky, firmy a naše klaunské umění plné humoru můžete potkat například pod záštitou občanského sdružení Zdravotní klaun i v nemocnicích.

Kam přesně se náš klaun hodí:

Naši klauni jsou profesionální herci, kteří si poradí jak s dětkou oslavou narozenin, dětským dnem, tak i s větší firemní akcí pro rodiny s dětmi. V období karnevalů a dětských dnů zajišťujeme kompletní programy pro firmy, školy, obce a spolky. Součástí těchto programů jsou kromě vystoupení klauna také soutěže a hudební produkce včetně ozvučení. Dokážeme Vám tedy ušetřit čas i starosti, protože akce jako karneval nebo dětský den zařídíme na klíč.

Proč si vybrat klauna právě od nás:

  • naši klauni jsou profesionální herci s dlouholetou zkušeností v oboru, kteří se neustále vzdělávají po celém světě
  • skvěle připravené klaunské gagy a interaktivní prvky, které vaše ratolesti zaručeně zabaví a rozesmějí
  • velký důraz klademe na citlivě zvolený klaunský kostým, aby se dětem líbil a nebáli se ho
  • ke klientovi dorazíme vždy včas, řádně připraveni a pozitivně naladěni

Fotogalerie


Co o nás řekli naši klienti

"Rádi by jsme poděkovali za úžasné vystoupení Pana klauna. Ne jen děti (1,5 až 5let) si ho užili! Pán pobavil opravdu všechny bez rozdílu věku! Jste užasní a doporučujeme i dál . Přeji vám mnoho úspěchů."

Kateřina Sigmundová maminka oslavence

"Děkujeme za úžasné klaunské vystoupení pro děti na Masopustu v Sojovících. Vystoupení bylo vtipné a děti byly nadšené. Dále i večerní kouzelnické vystoupení pro dospělé bylo plné energie a neuvěřitelně zábavné. Vřele doporučeji a určitě znovu využijeme :)"

Ing. Michaela Vlachá místostarostka obce Sojovice

"Moc Vám děkuji za program na oslavě, byl to opravdu famózní zážitek. Luky o klaunovi mluvil ještě večer :-) a nejen dětem se program líbil, maminkám se též vše líbilo. Ještě jednou děkujeme a už vím na koho se obrátím, až budu plánovat další oslavu. Rozhodně Vás doporučím dál :-). "

Lucie Raibrová

"Byla jsem naprosto spokojená, děti byly nadšené… a paní "klaunice”… :-D... byla naprosto úžasná a stejně tak i Váš přístup od samého začátku… Děkuji Vám a určitě Vás budu všem jen doporučovat. "

Plevková

"Moc děkujeme za super program. Moc se nám to líbilo, paní klaunka byla úžasná. Ještě jednou děkujeme, naprostá spokojenost, děti i rodiče nadšení. "

Šteflová


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

foto Petra Hromasová

Petra Hromasová

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

774 727 675