Klaun / Klauni

Klaun

Klauni pro děti

Znají ho malí i velcí a vždy jim rozzáří úsměv na tváři a skvěle pobaví, ale není klaun jako klaun. Naši klauni na vaší oslavu narozenin a jiné příležitosti jsou vystudovaní herci profesionálové, kteří jsou díky své empatii, dětským smýšlením a pestrými kostýmy veselou ozdobou každé akce pro nejmenší.

Klaun na dětskou oslavu narozenin

Klaunské show se díky variabilitě jednotlivých vystoupení ideálně hodí jako programový prvek na dětské narozeninové oslavy a dětské párty. Vystoupení se dle vašich požadavků přizpůsobí ať už v rámci věku dětí od 3 do 10-ti let, místa konání a nebo požadované délky vystoupení. Dokážeme vystupovat v kavárnách, dětských koutcích, restauracích či u vás doma a budeme se maximálně snažit vyhovět vaším požadavkům.

Vystoupení klauna mimo oslavy

Doménou našich klaunů nejsou pouze komorní dětské narozeninové oslavy, ale pravidelně vystupujeme na celé řadě eventů pro městské části a obce, školy a školy, firmy a naše klaunské umění plné humoru můžete potkat například pod záštitou občanského sdružení Zdravotní klaun i v nemocnicích.

Proč si vybrat klauna právě od nás?

  • profesionální herci s dlouholetou zkušeností v oboru, kteří se neustále vzdělávají po celém světě
  • skvěle připravené gagy a interaktivní prvky, které vaše ratolesti zaručeně zabaví a rozesmějí
  • ke klientovi dorazíme vždy včas, řádně připraveni a pozitivně naladěni
  • velký důraz klademe na citlivě zvolený kostým, aby se dětem líbil a nebáli se ho

Fotogalerie


Co o nás řekli naši klienti

"Děkujeme za úžasné klaunské vystoupení pro děti na Masopustu v Sojovících. Vystoupení bylo vtipné a děti byly nadšené. Dále i večerní kouzelnické vystoupení pro dospělé bylo plné energie a neuvěřitelně zábavné. Vřele doporučeji a určitě znovu využijeme :)"

Ing. Michaela Vlachá místostarostka obce Sojovice

"Dobrý den pane Vláčile, moc Vám děkuji za program na oslavě, byl to opravdu famózní zážitek. Luky o klaunovi mluvil ještě večer :-) a nejen dětem se program líbil, maminkám se též vše líbilo. Ještě jednou děkujeme a už vím na koho se obrátím, až budu plánovat další oslavu. Rozhodně Vás doporučím dál :-). Mějte se moc hezky."

Lucie Raibrová

"Dobrý den. Byla jsem naprosto spokojená, děti byly nadšené… a paní "klaunice”… :-D... byla naprosto úžasná a stejně tak i Váš přístup od samého začátku… Děkuji Vám a určitě Vás budu všem jen doporučovat. Přeji mnoho úspěchů do budoucna!"

Plevková

"Dobrý den, moc děkujeme za super program. Moc se nám to líbilo, paní klaunka byla úžasná. Ještě jednou děkujeme, naprostá spokojenost, děti i rodiče nadšení. Hezký den s pozdravem"

Šteflová


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

user-image

MgA. Lukáš Vláčil

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

739 433 040

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.