Firemní eventy a večírky

Firemní eventy a večírky

Netradiční a originální programy na Váš večírek

Hlavním naším cílem je nabídnout a zajistit na Vaši akci program, který by byl jedinečný a neokoukaný. To se nám daří především díky dlouholeté zkušenosti s improvizací a herectvím přímo mezi publikem.

Nabízíme tedy hlavně interaktivní zábavu, kterou si hosté užijí tzv. „naživo“. Samozřejmě máme i spoustu jiných zajímavých možností, stačí si jen vybrat!

Na firemní eventy a večírky se nejlépe hodí:


Co o nás řekli naši klienti

"S partyprogram.cz spolupracujeme už několik let a jsme nadmíru spokojeni. Využíváme hlavně služby malování na obličej a všichni naši "malí klienti" si vždycky rádi vystojí frontu na Míšiny fantastické výtvory 😊Tímto taky děkujeme Míši za její bezbřehou fantazii, trpělivost a energii, se kterou naše nabité akce vždy s přehledem zvládne a celému partyprogram.cz týmu za neskutečnou profesionalitu, jsou to opravdu mistři ve svém oboru 🙂 Vřele doporučujeme a dáváme 10 hvězdiček z 5 😉"

Andrea Bielková Park Lane International School

"S Partyprogramem spolupracujeme dlouhodobě. Konkrétně se jedná o ozvučení firemních vánočních setkání. Správný výběr hudby podle věkového složení přítomných, možnost nechat si zahrát "svou" skladbu, ochota, profesionalita a profesionální vybavení je samozřejmostí. Děkujeme za vydařený večírek."

Lenka Zapadlíková Katalpa - výroba nábytku s.r.o.


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

foto Petra Hromasová

Petra Hromasová

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

774 727 675