DJ pro děti - aktualita

Léto pomalu končí

Prázdniny se chýlí ke svému konci, na dveře klepe nový školní rok a my nezahálíme ani v tomto období. Máme pro vás celou řadu atraktivních programů spojených s oslavami nového školního roku, loučení se s létem nebo nejrůznějšími dětskými oslavami narozenin! Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme program na míru dle vašich představ.
Váš tým partyprogram.cz

 
Uvolňování restrikcí

Blýská se na lepší časy

Vládní restrikce se pomalu rozvolňují a život se krůček po krůčku vrací do normálních kolejí včetně akcí. V současné době Vám můžeme nabídnout programy na oslavy narozenin, svatby i dětské dny. Jsme připraveni a těšíme se na to, až vyrazíme právě k Vám!
Váš tým partyprogram.cz

 
Krizová situace

Krizová situace

Vážení klienti, současná situace nám bohužel nepřeje realizovat vámi objednané programy a práci, která nás nesmírně baví, naplňuje a je součástí našich životů. I v této nelehké době nezahálíme a pracujeme na vylepšení námi nabízených programů a našeho webu. Myslíme pozitivně a pevně věříme, že se brzy pustíme do práce a budeme Vás bavit tak, jako dosud. Přejeme Vám pevné zdraví a hodně sil.
Váš tým partyprogram.cz

 
Karnevalová sezońa

Dětská karnevalová sezóna je v plném proudu!

Zarezervujte si váš termín včas.
Nespoustaná dětská zábava, kostýmy všech druhů a barev kam se podíváte a ty nejoblíbenější skladby pro nejmenší. To je dětský karneval v našem podání. Únorových a březnových termínů zbýva pouze pár a proto neváhejte a ozvěte se včas, abychom ten pravý dětský karneval uspořádali právě pro Vás.

 

PF 2020

Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za spolupráci a projevenou důvěru v uplynulém roce a popřáli Vám krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví, štěstí a osobních i pracovních úspěchů.
Přelom roku 2019 je ve znamení redesignu našich webových stránek www.partyprogram.cz, srdečně Vás tedy zveme abyste si je prohlédli a budeme se těšit na naší spolupráci v roce 2020.

 

Vánoční večírky

Vánoce – svátky klidu a míru se nezadržitelně blíží a vybízí k uspořádání firemních večírků, díky kterým nasajete tu správnou atmosféru nejen v kruhu rodinném, ale také s vašimi kolegy, se kterými trávíte spoustu času. Kontaktujte nás a zjistěte si možnosti vánočních programů, které jsme pro vás pro letošní rok připravili.

 

Mikulášské akce

Prosinec a s ním i Mikulášské nadílky tu budou co nevidět. I když je většina kapacit našich mikulášských týmů obsazená, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám i tak zkusíme vymyslet program dle vašich představ, který si zaručeně užijete!