Uvolňování restrikcí

Blýská se na lepší časy

Vládní restrikce se pomalu rozvolňují a život se krůček po krůčku vrací do normálních kolejí včetně akcí. V současné době Vám můžeme nabídnout programy na oslavy narozenin, svatby i dětské dny. Jsme připraveni a těšíme se na to, až vyrazíme právě k Vám!
Váš tým partyprogram.cz

 
Krizová situace

Krizová situace

Vážení klienti, současná situace nám bohužel nepřeje realizovat vámi objednané programy a práci, která nás nesmírně baví, naplňuje a je součástí našich životů. I v této nelehké době nezahálíme a pracujeme na vylepšení námi nabízených programů a našeho webu. Myslíme pozitivně a pevně věříme, že se brzy pustíme do práce a budeme Vás bavit tak, jako dosud. Přejeme Vám pevné zdraví a hodně sil.
Váš tým partyprogram.cz

 
Karnevalová sezońa

Dětská karnevalová sezóna je v plném proudu!

Zarezervujte si váš termín včas.
Nespoustaná dětská zábava, kostýmy všech druhů a barev kam se podíváte a ty nejoblíbenější skladby pro nejmenší. To je dětský karneval v našem podání. Únorových a březnových termínů zbýva pouze pár a proto neváhejte a ozvěte se včas, abychom ten pravý dětský karneval uspořádali právě pro Vás.

 

PF 2020

Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za spolupráci a projevenou důvěru v uplynulém roce a popřáli Vám krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví, štěstí a osobních i pracovních úspěchů.
Přelom roku 2019 je ve znamení redesignu našich webových stránek www.partyprogram.cz, srdečně Vás tedy zveme abyste si je prohlédli a budeme se těšit na naší spolupráci v roce 2020.

 

Vánoční večírky

Vánoce – svátky klidu a míru se nezadržitelně blíží a vybízí k uspořádání firemních večírků, díky kterým nasajete tu správnou atmosféru nejen v kruhu rodinném, ale také s vašimi kolegy, se kterými trávíte spoustu času. Kontaktujte nás a zjistěte si možnosti vánočních programů, které jsme pro vás pro letošní rok připravili.

 

Mikulášské akce

Prosinec a s ním i Mikulášské nadílky tu budou co nevidět. I když je většina kapacit našich mikulášských týmů obsazená, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám i tak zkusíme vymyslet program dle vašich představ, který si zaručeně užijete!