Léto je tu!

Léto je tu!

Letní eventy jsou v plném proudu a my jsme připraveni realizovat programy na Vaše akce! Pauza byla dlouhá, tak si to tento rok prostě užijeme. Pořádáte akci a hledáte vhodný program? Ozvěte se, jsme tu pro Vás.

 
PF 2021

PF 2021

Děkujeme za Vaši důvěru v roce 2020 a přejeme Vám krásné svátky!

 
Halloween - aktualita

Halloween až za rok

Vzhledem k současným vládním nařízením, které nám znemožnily setkávání a společné sdílení zážitků tak, jak jsme byli v minulosti zvyklí, si letošní Halloween, který je oblíbený nejen u dětí, můžeme užít pouze v úzkém kruhu rodinném. Stejně tak tomu je i u ostatních oslav či setkání, kde byla přítomnost přátel a známých samozřejmostí.
I v této nelehké době se ale nevzdáváme a stále pracujeme na rozvoji námi nabízených programů i vylepšení našich webových stránek.

 
Nás nezastaví - aktualita

Nás nezastaví!

Znovu jsme se bohužel dostali do situace, kdy nám vláda zpřísnila podmínky pro realizaci akcí a eventů. Nevzdáváme se, a i v tomto období budeme stále pracovat jak na menších eventech, tak na rozvoji námi nabízených programů a webových stránek.
Zachovejte nám přízeň v této nelehké době. Pevně věříme, že se společně budeme bavit tak, jako tomu bylo dříve.

 
DJ pro děti - aktualita

Léto pomalu končí

Prázdniny se chýlí ke svému konci, na dveře klepe nový školní rok a my nezahálíme ani v tomto období. Máme pro vás celou řadu atraktivních programů spojených s oslavami nového školního roku, loučení se s létem nebo nejrůznějšími dětskými oslavami narozenin! Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme program na míru dle vašich představ.
Váš tým partyprogram.cz

 
Uvolňování restrikcí

Blýská se na lepší časy

Vládní restrikce se pomalu rozvolňují a život se krůček po krůčku vrací do normálních kolejí včetně akcí. V současné době Vám můžeme nabídnout programy na oslavy narozenin, svatby i dětské dny. Jsme připraveni a těšíme se na to, až vyrazíme právě k Vám!
Váš tým partyprogram.cz

 
Krizová situace

Krizová situace

Vážení klienti, současná situace nám bohužel nepřeje realizovat vámi objednané programy a práci, která nás nesmírně baví, naplňuje a je součástí našich životů. I v této nelehké době nezahálíme a pracujeme na vylepšení námi nabízených programů a našeho webu. Myslíme pozitivně a pevně věříme, že se brzy pustíme do práce a budeme Vás bavit tak, jako dosud. Přejeme Vám pevné zdraví a hodně sil.
Váš tým partyprogram.cz

 
Karnevalová sezońa

Dětská karnevalová sezóna je v plném proudu!

Zarezervujte si váš termín včas.
Nespoustaná dětská zábava, kostýmy všech druhů a barev kam se podíváte a ty nejoblíbenější skladby pro nejmenší. To je dětský karneval v našem podání. Únorových a březnových termínů zbýva pouze pár a proto neváhejte a ozvěte se včas, abychom ten pravý dětský karneval uspořádali právě pro Vás.

 

PF 2020

Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za spolupráci a projevenou důvěru v uplynulém roce a popřáli Vám krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví, štěstí a osobních i pracovních úspěchů.
Přelom roku 2019 je ve znamení redesignu našich webových stránek www.partyprogram.cz, srdečně Vás tedy zveme abyste si je prohlédli a budeme se těšit na naší spolupráci v roce 2020.

 

Vánoční večírky

Vánoce – svátky klidu a míru se nezadržitelně blíží a vybízí k uspořádání firemních večírků, díky kterým nasajete tu správnou atmosféru nejen v kruhu rodinném, ale také s vašimi kolegy, se kterými trávíte spoustu času. Kontaktujte nás a zjistěte si možnosti vánočních programů, které jsme pro vás pro letošní rok připravili.

 

Mikulášské akce

Prosinec a s ním i Mikulášské nadílky tu budou co nevidět. I když je většina kapacit našich mikulášských týmů obsazená, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám i tak zkusíme vymyslet program dle vašich představ, který si zaručeně užijete!