DJ pro děti

DJ na dětské akci

DJ pro děti

Není dj jako DJ! V dětském hudebním světě to platí dvojnásob a proto nebereme hraní pro malé tanečníky a posluchače na lehkou váhu! Náš djský tým je složen z profesionálů, kteří aktivně sledují hudební trendy, které mezi nejmenšími frčí! Kromě širokého hudebního repertoáru, který rozjede narozeninovou oslavu, dětskou párty nebo maškarní ples, disponujeme kvalitním zvukovým aparátem a celou řadou nejrůznějších efektů, mezi které patří například bohatý světelný park, dým nebo působivý stroj na bubliny.

DJ pro děti na dětskou oslavu

Hudba a taneční zábava je ideálním programem pro dětskou oslavu všech věkových kategorií, zvláště pak pro starší děti. Postará se o tu správnou atmosféru, která je kromě známých dětských skladeb doplněna i o interaktivní program včetně zábavných soutěží, které vaše ratolesti vtáhnou do akce a díky kterým se budou skvěle bavit.

DJ pro děti mimo oslavy

Bohatý hudební program pro nejmenší, na který vaše děti nezapomenou, realizujeme nejen na oslavách, ale i na karnevalech a dětských dnech či firemních akcích, které Vám připravíme na míru dle vašich přání. I v tomto případě je samozřejmostí profesionální djský tým, který sleduje dětské hudební trendy, kvalitní technické zajištění a aktivní zapojení dětí do děje!

Proč si vybrat DJ pro děti právě od nás:

  • Naši dj’s mají velký přehled o tom, co v dětském hudebním světě frčí
  • Disponujeme kompletní zvukovou a světelnou technikou a k rozjetí dětské párty nám stačí zásuvka 220V
  • Díky našim bohatým zkušenostem zajistíme nejen dětskou oslavu, ale také dětské dny, firemní akce pro děti, diskotéky nebo karnevaly
  • Spokojenost klienta, kterému jsme schopni vytvořit akci na klíč, je pro nás na prvním místě
  • Na místo dorazíme s dostatečným předstihem tak, aby bylo vše připraveno včas

Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

foto Lukáš Vláčil

MgA. Lukáš Vláčil

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

739 433 040

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.