DJ pro děti

DJ na dětské akci

DJ pro větší i menší děti

Není dj jako DJ! V dětském hudebním světě to platí dvojnásob a proto nebereme hraní pro malé tanečníky a posluchače na lehkou váhu! DJ pro děti prostě nemůže dělat každý. Náš djský tým je složen z profesionálů, kteří aktivně sledují hudební trendy, které mezi nejmenšími frčí! Kromě širokého hudebního repertoáru, který rozjede narozeninovou oslavu, dětskou párty nebo maškarní ples, disponujeme kvalitním zvukovým aparátem a celou řadou nejrůznějších efektů.

Objednejte si DJ na vaši akci již od 10.000 Kč! Konkrétní nabídku vám rádi zpracujeme.

DJ pro děti na dětskou oslavu

Hudba a taneční zábava je ideálním programem pro dětskou oslavu všech věkových kategorií, zvláště pak pro starší děti. Postará se o tu správnou atmosféru, která vaše ratolesti vtáhne do akce a budou skvěle bavit.

DJ pro dětské publikum mimo oslavy

Bohatý hudební program pro nejmenší, na který vaše děti nezapomenou, realizujeme nejen na oslavách, ale i na karnevalech a dětských dnech či firemních akcích, které Vám připravíme na míru dle vašich přání. I v tomto případě je samozřejmostí profesionální djský tým, který sleduje dětské hudební trendy, kvalitní technické zajištění a aktivní zapojení dětí do děje!

Kam přesně se hodí náš dětský DJ:

Náš DJ pro děti se skvěle hodí nejen na nejrůznější typy soukromích akcí jako jsou: oslava narozenin pro děti, narozeninová párty pro větší děti, ale i na akce pro firmy či širokou veřejnost, mezi které patří například family day, slavnosti nebo akce měst a obcí, karnevaly, dětské dny a další.

Proč si vybrat DJ pro větší i menší děti právě od nás:

  • Naši dj’s mají velký přehled o tom, co v dětském hudebním světě frčí
  • Disponujeme kompletní zvukovou a světelnou technikou a k rozjetí dětské párty nám stačí zásuvka 220V
  • Díky našim bohatým zkušenostem zajistíme nejen dětskou oslavu, ale také dětské dny, firemní akce pro děti, diskotéky nebo karnevaly
  • Spokojenost klienta, kterému jsme schopni vytvořit akci na klíč, je pro nás na prvním místě
  • Na místo dorazíme s dostatečným předstihem tak, aby bylo vše připraveno včas

Fotogalerie


Co o nás řekli naši klienti

"S Partyprogram.cz jsme spokojeni již mnoho let. Letos bylo synovi 12 let a stále se skvěle baví on i jeho kamarádi . Díky profesionálnímu přístupu celého týmu se bavil opravdu každý , a že není lehké zaujmout a pobavit dnešní “ puberťáky” je jisté :) Mohu vřele doporučit tetování,kouzelníka, klauna, Dj s aparaturou , bublinkami a mlhou a úžasnou ohňovou show:) Vše co si domluvíme je na 100% splněno, ať už čas, obsah a průběh show. Děkuji celému týmu a přeji mnoho zákazníků , kteří budou spokojeni a nadšeni tak, jako naše rodina a přátelé ;)"

Jana Schubertová maminka pořádající oslavu


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

foto Petra Hromasová

Petra Hromasová

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

774 727 675