Karnevaly

Karneval / Karnevaly

Dětský karneval pro obce a města

Děti milují karnevaly. Proto každé město obec, či městská čtvrť zařazují zejména v zimě dětské karnevaly mezi své tradiční akce.
Dokážeme pro Vás sestavit pestrý a zábavný karnevalový program. Vaše děti si s námi zahrají různé hry a soutěže, zasmějí se a užijí si spoustu další zábavy. Celou akci můžeme připravit na klíč dle Vašich požadavků, včetně kvalitního ozvučení a nejmodernější techniky, nebo pro Vás zajistíme jen jednotlivá vystoupení kouzelníka či klauna, malování na obličej či dočasné tetování, které je mezi dětmi stále oblíbenější.


Kranevaly

Dětský maškarní ples pro spolky a sdružení

I menší spolky a sdružení často pořádají karnevaly pro děti svých členů. Ať už jsou to dobrovolní hasiči či pěvecký sbor, rádi připravíme zábavný dětský program i na jejich menší akci a pro méně dětí.
Super zábavu plnou tance, her a soutěží pro děti rádi zajistíme i Vám a přijedeme za Vámi kamkoli po celé České republice. Celou akci profesionálně ozvučíme, takže si Vaše děti užijí parádní karnevalovou diskotéku. Vy i Vaše děti na tento karneval budete dlouho a rádi vzpomínat.


Kranevaly

Karneval pro MŠ a ZŠ

Nejen v zimě, ale po celý školní rok pořádají pro své žáky karnevaly i mateřské a základní školy. Karneval je skvělým programem také před koncem pololetí nebo školního roku.
Rádi pro Vás uspořádáme veselé dopoledne plné soutěží, tanečků a další zábavy. Můžeme zajistit také vystoupení kouzelníka či klauna nebo malování na obličej. Akci dokážeme zajistit jak kompletně (celou akci zorganizujeme na klíč i s ozvučením a technikou), tak částečně (dodáme pouze vystoupení).

Na dětský karneval se nejlépe hodí:


Co o nás řekli naši klienti

"Děkujeme za úžasné nápadité vystoupení na dětském karnevalu. Byl jste u nás už potřetí a pokaždé je to originální! A zabavit tolik dětí různých věkových kategorií je opravdu umění!"

Jiří Suchý

"“Krásné masopustní vystoupení. Moc děkujeme!”"

MŠ Úžice

"Děkujeme za krásný karneval pro děti. Všem doporučuji. Skvělý program."

Markéta Velková Osvaldová Obec Kyšice

"Děkujeme za prima program na dětském karnevalu v Borových Ladech"

Alena B.

"Děkujeme za úžasné klaunské vystoupení pro děti na Masopustu v Sojovících. Vystoupení bylo vtipné a děti byly nadšené. Dále i večerní kouzelnické vystoupení pro dospělé bylo plné energie a neuvěřitelně zábavné. Vřele doporučeji a určitě znovu využijeme :)"

Ing. Michaela Vlachá místostarostka obce Sojovice


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

foto Lukáš Vláčil

MgA. Lukáš Vláčil

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

739 433 040

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.