Karnevaly

Karneval / Karnevaly

Dětský karneval pro obce a města

Dětský karneval je společenská událost, kterou děti milují a užije si ji i celá rodina. Proto snad každé město, obec či městská část zařazují, zejména v zimě, dětské karnevaly mezi své tradiční akce. Na Váš karneval pro děti dokážeme sestavit pestrý a zábavný karnevalový program. Rodiče si trošku vydechnou, protože děti si s námi zahrají různé hry a soutěže, zasmějí se a užijí si dětskou diskotéku i spoustu další zábavy.

Celý dětský karneval můžeme připravit na klíč dle Vašich požadavků, včetně kvalitního ozvučení a moderní techniky. Umíme však zajistit i samostatná vystoupení jednotlivých umělců.

Skvělým doplňkem k programům jsou dětské balónky. Barevné nafukovací balónky děti milují! Můžeme zajistit balónkovou výzdobu celého sálu a místa, kde se dětský karneval koná, nebo tento prostor jen zatraktivnit nafukovacími balónky s héliem s dětskými motivy. Lítající balónky lze upevnit do barevných trsů a na konci akce je děti dostanou jako dárek nebo je nechat volně svěšené ze stropu, aby si s nimi děti v průběhu akce mohly hrát.

Nějžádanější vystoupení na dětský karneval:


Kranevaly

Dětský maškarní ples pro sdružení a spolky

I organizace jako spolky a sdružení často pořádají karnevaly pro děti svých členů. Ať už jsou to dobrovolní hasiči, pěvecký sbor či sdružení rodičů. Rádi připravíme zábavný dětský program na karneval pro větší i menší počet dětí.
Super zábavu plnou tance, her a soutěží pro malé i velké rádi zajistíme a přijedeme za Vámi kamkoli po celé České republice.

Celou akci profesionálně ozvučíme, takže si Vaše děti užijí nejen soutěže, ale také parádní karnevalovou diskotéku. Na tento karneval tak bude dlouho vzpomínat celá Vaše rodina.

Nějžádanější doprovodné programy na karneval:


Kranevaly

Karneval pro MŠ a ZŠ

Nejen v zimě, ale po celý školní rok pořádají pro své žáky karnevaly i mateřské a základní školy. Karneval je skvělým programem také před koncem pololetí nebo školního roku.
Rádi pro Vás uspořádáme veselé dopoledne plné soutěží, dětské diskotéky a další zábavy.

Můžeme zajistit také vystoupení kouzelníka či klauna nebo malování na obličej. Akci dokážeme zajistit jak kompletně (celou akci zorganizujeme na klíč i s ozvučením a technikou), tak částečně (dodáme pouze vystoupení).

Nějžádanější programy na dětský karneval:


Proč si vybrat program na dětský karneval právě od nás:

Disponujeme kompletní zvukovou technikou a k realizaci programů nám stačí zásuvka 220V. Celý dětský karneval můžeme připravit na klíč dle Vašich požadavků, nebo míme zajistit jen samostatná vystoupení jednotlivých umělců jako jsou: DJ pro děti, klaun, kouzelník či velmi oblíbené dočasné tetování.


Co o nás řekli naši klienti

"Děkujeme za prima program na dětském karnevalu v Borových Ladech"

Alena B.

"Děkujeme za úžasné nápadité vystoupení na dětském karnevalu. Byl jste u nás už potřetí a pokaždé je to originální! A zabavit tolik dětí různých věkových kategorií je opravdu umění!"

Jiří Suchý

"“Krásné masopustní vystoupení. Moc děkujeme!”"

MŠ Úžice

"Děkujeme za krásný karneval pro děti. Všem doporučuji. Skvělý program."

Markéta Velková Osvaldová Obec Kyšice

"Děkujeme za úžasné klaunské vystoupení pro děti na Masopustu v Sojovících. Vystoupení bylo vtipné a děti byly nadšené. Dále i večerní kouzelnické vystoupení pro dospělé bylo plné energie a neuvěřitelně zábavné. Vřele doporučeji a určitě znovu využijeme :)"

Ing. Michaela Vlachá místostarostka obce Sojovice


Chcete znát ceny, rezervovat termín nebo máte jiný dotaz?

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line

foto Petra Hromasová

Petra Hromasová

Líbí se Vám tento program?
Neváhejte a poptejte nás.

774 727 675