Ostrava

V Ostravě je pro nás hračkou zajistit Vám kterýkoli z dětských programů, ať už to bude dětská párty, dětský den, karneval či narozeniny.

Programy pro dospělé opět organizuje náš pražský tým, který však s radostí přijede až k Vám.


Co o nás řekli naši klienti

"Dobrý den. Byla jsem naprosto spokojená, děti byly nadšené… a paní "klaunice”… :-D... byla naprosto úžasná a stejně tak i Váš přístup od samého začátku… Děkuji Vám a určitě Vás budu všem jen doporučovat. Přeji mnoho úspěchů do budoucna!"

Plevková

"Dobrý den, moc děkujeme za super program. Moc se nám to líbilo, paní klaunka byla úžasná. Ještě jednou děkujeme, naprostá spokojenost, děti i rodiče nadšení. Hezký den s pozdravem"

Šteflová

"Dobrý den, dětský den se včera opravdu vydařil a malířky se za celou dobu akce nezastavily. Děti byly z malování nadšeny. Ještě jednou děkujeme za skvělou spolupráci a přejeme úspěchy. S pozdravem"

Eva Davidová, DiS. Oddělení vnějších vztahů, 1. lékařská fakulta UK v Praze

"Vážený pane Vláčile, moc Vám děkujeme, oslava byla skvělá! Děti se krásně bavily a říkaly, že je to ta nejlepší oslava na světě. Váš program byl bezvadně sestavený a pěkně vygradoval gratulacemi a dortem. Obdivovali jsme, že se děti výborně baví, řádí a zároveň Vás poslouchají. Malování na obličej bylo dokonalé! Jen mě mrzelo, že jsem si také nenechala něco namalovat… Tak příště ???? Zdravíme Vás a ještě jednou velké díky"

Zuzana a David Rýcovi

"Dobrý večer, moc děkujeme. Děti byly nadšené a spokojené. Program se moc líbil. Všechno bylo na jedničku s hvězdičkou. Určitě jsme se na vás neobrátili naposledy. Ještě jednou moc díky. Hezký den"

Kadlecovi